Vedoucí kanceláře předsedy představenstva / Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností

FirmaF.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.
ÚvazekHPP
Mzdaod 40 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

1. kontakt e-mailem. CV a motivační dopis zašlete na [email protected]. Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.

Požadujeme:
VŠ vzdělání právního nebo ekonomického směru; znalost platných právních předpisů (v oblasti účetnictví, veřejných zakázek, pracovního práva, daňových předpisů); praxe na obdobné pozici minimálně 5 let; ŘP sk. B - aktivní řidič; příjemné vystupování; pečlivost, flexibilita, organizační schopnosti, schopnost vedení zaměstnanců, výborná znalost práce na PC, výborná znalost českého jazyka, komunikativní znalost AJ výhodou, trestní bezúhonnost - čistý trestní rejstřík, ochotu stále se vzdělávat, časovou flexibilitu a ochotu cestovat; výhodou znalost norem jakosti; nástup možný IHNED

Náplň práce:

- vedení administrativních pracovníků společnosti
- zodpovědnost za veškerý oběh firemní smluvní dokumentace
- kontrola přijatých faktur a vyúčtování ostatních útvarů společnosti
- personalistika
- účast na výběrových řízeních uchazečů o zaměstnaní
- kontrola přípravy mezd společnosti
- kontrola zakázek společnosti a řešení sporů a reklamací s klienty v součinnosti s ostatními řediteli útvarů a obchodními manažery
- sepisování obchodní korespondence společnosti
- komplexní podpora organizace konferencí a seminářů, teambuildingů, společenských akcí
- příprava podkladů a účast na poradách vedení společnosti, vedení těchto porada a kontrola zápisů
- komunikace s klienty tvorba, kontrola a revize interních dokumentů společnosti, revize smluv, zpracování dokumentace dle zavedených systému jakosti, korektury nabídek pro klienty a nabídek do veřejných zakázek o které se uchází zaměstnavatel
- účast na jednáních s klienty
- spolupráce s hlavní účetní společnosti a daňovou poradkyní, popř. auditorem
- osobní účast u všech kontrol orgánů veřejné správy ve společnosti
- dohled nad všemi milníky společnosti
- tvorba podkladů pro výroční zprávu společnosti a další dokumenty dle právních předpisů týkající se veřejné obchodní korporace
- zadávání žádostí o dotační a vědeckovýzkumné programy - spolupráce s pověřenými pracovníky
- spolupráce s provozně-ekonomickým úsekem při náboru nových zaměstnanců
- interní auditní činnost ve společnosti dle ISO 9001

Nabízíme:

- stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR v oblasti ochrany osob, majetku, informací a služeb bezpečnostního managementu
- prostor pro seberealizaci a další vzdělávání
- odpovídající mzdové podmínky
- notebook a mobilní telefon
- příjemný pracovní kolektiv
- firemní benefity

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, sick day

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, výborná znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič
jazykové znalosti:
  • Aktivní český jazyk, výborná znalost
minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Vítkovická 1994/22, Ostrava, 70200, Česko
mzda, plat (hrubý):od 40 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:28. 02. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenkový paušál, sick day, notebook a mobilní telefon, firemní benefity aj.

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s., IČ: 25884646
datum zveřejnění nabídky práce:23. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Kristýna Holobrádková
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.fsc-ov.cz

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 40 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: stravenkový paušál, sick day, notebook a mobilní telefon, firemní benefity aj., ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Vítkovická 1994/22, Ostrava, 70200, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 28. 02. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.